ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
Τριτη 10 Δεκεμβριου 2019
ΑΛΚΑΙΟΥ & ΑΡΙΩΝΟΣ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 22510-25524 22510-28741 ef_dimokratis@otenet.gr
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019

Κωπηλασία

11 Σεπτεμβριου 2019
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16ων ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
Ολοκληρώθηκαν το περασμένο Σάββατο, οι 16οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες κωπηλασίας, στη Σκάλα Παμφίλων, που διοργάνωσε η Γενική Γραμματεία Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής σε συνεργασία με το Ναυτικό Όμιλο «ΑΙΟΛΟΣ» Μυτιλήνης, υπό την αιγίδα της Ελληνικής Κωπηλατικής Ομοσπονδίας (ΕΚΟΦΝΣ). Οι αγώνες αφιερώθηκαν στον πρωταθλητή του ΝΑΠΣΠΜ «ΑΙΟΛΟΣ», Στρατή Αλεξίδη.

Στους αγώνες συμμετείχαν κωπηλατικοί όμιλοι απ' όλη την Ελλάδα, όπως ο Όμιλος Ερετών (ΟΕ) από τον Πειραιά, ο Όμιλος Φίλων Θαλάσσης (ΟΦΘ) από τη Θεσσαλονίκη, ο Ναυτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης (ΝΟΘ), ο Ναυτικός Όμιλος Λήμνου (ΝΟΛ), ο Ναυτικός Όμιλος Μυτιλήνης (ΝΟΜ) και ο διοργανωτής Όμιλος Ν.Α.Π.Σ.Π. «ΑΙΟΛΟΣ» Μυτιλήνης (ΑΙΟ).

Στους αγώνες πραγματοποιήθηκαν συνολικά 22 αγωνίσματα με τα εξής αποτελέσματα:

 

 

 

2Χ Αρχαρίων Παίδων-Κορασίδων 2008

1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ, ΑΞΑΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΟΜ

2 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΝΟΛ

3 ΒΕΡΒΕΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ, ΧΑΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΑΙΟ

 

 

 

 

2X(Διπλό Σκιφ)  Ανδρών

1 ΜΠΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΚΑΠΑΚΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΟΘ

2 ΖΕΡΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΑΙΟ

3 ΚΩΝΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΝΟΛ

 

 

 

 

1X(Σκιφ)  Αρχαρίων Κορασίδων

1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΜΑΡΙΑ - ΝΟΜ

2 ΣΙΦΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΟΕ

 

 

 

 

2Χ(Διπλό Σκιφ)  Αρχαρίων Κορασίδων

1 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ - ΝΟΜ

2 ΤΖΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΑΙΟ

3 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΠΑΧΝΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΟΛ

 

 

 

 

1Χ(Σκιφ)  Αρχαρίων Παίδων 1Η ΣΕΙΡΑ          

1 ΡΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΟΕ

2 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΟΛ

3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΟΜ

 

 

 

1Χ(Σκιφ)  Αρχαρίων Παίδων 2Η ΣΕΙΡΑ

1 ΓΚΑΦΑΡΙ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΔΑΡΕΙΟΣ ΝΟΜ1

2 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΟΕ

3 ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΗΛΙΑΣ ΝΟΜ2

 

 

 

 

 

2Χ(Διπλό Σκιφ)  Αρχαρίων Παίδων 1Η ΣΕΙΡΑ

1 ΡΟΥΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΑΡΕΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΝΟΜ4

2 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΟΚΚΙΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΙΟ

3 ΚΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΣΧΙΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ ΝΟΜ3

 

 

 

 

 

2Χ(Διπλό Σκιφ)  Αρχαρίων Παίδων 2Η ΣΕΙΡΑ

1 ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΧΑΤΖΗΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛ. - ΝΟΘ

2 ΚΟΥΡΑΣΑΝΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΝΟΜ2

3 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΟΜ1

 

 

 

 

1Χ(Σκιφ)  Γυναικών

 

1 ΑΛΕΞΙΔΗ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ - ΑΙΟ

2 ΜΑΤΑ ΘΕΑΝΩ - ΝΟΜ

3 ΒΛΑΧΑΔΑΜΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΕ

 

 

2Χ(Διπλό Σκιφ)  Κορασίδων

1 ΔΙΚΙΔΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΤΖΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΟ1

2 ΠΑΠΑΤΕΡΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΑΣΒΕΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ - ΝΟΘ

3 ΚΟΥΝΕΛΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΚΟΥΝΕΛΛΗ ΦΕΡΕΝΙΚΗ ΑΙΟ2

 

 

 

 

1X(Σκιφ)  Παίδων 1Η ΣΕΙΡΑ

1 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΟΘ

2 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ - ΝΟΜ

3 ΒΟΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΕ

 

 

 

 

1X(Σκιφ) Παίδων 2Η ΣΕΙΡΑ

1 ΞΥΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΟΜ

2  ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΟΕ

3  ΧΛΑΠΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΝΟΛ

 

 

 

 

2X(Διπλό Σκιφ)  Παίδων

1 ΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΙΟ

2 ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΟΜ

3 ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΘ

 

 

1X Ανδρών

1 ΚΑΠΑΚΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΟΘ

2 ΝΤΙΝΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΟΛ

3 ΖΕΡΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΑΙΟ

 

 

2X(Διπλό Σκιφ)  Νεανίδων

1 ΤΣΙΚΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΛΕΥΤΟΝ ΕΛΕΝΗ - ΝΟΘ

2 ΔΙΚΙΔΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΤΖΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΙΟ

3 ΣΙΦΝΑΚΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ, ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ ΔΑΝΑΗ - ΟΕ

 

 

2X(Διπλό Σκιφ)  Εφήβων

1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ, ΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΙΟ

2 ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΟΜ

3 ΒΟΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΟΕ

 

 

1X(Σκιφ)  Εφήβων

1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ - ΝΟΜ

2 ΡΟΥΣΣΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΝΟΘ

3 ΒΟΣΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΟΕ

 

 

2X(Διπλό Σκιφ)  Γυναικών

1 ΣΙΦΝΑΚΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ, ΒΛΑΧΑΔΑΜΗ ΤΑΤΙΑΝΑ - ΟΕ

2 ΠΙΝΑΚΗ ΣΑΠΦΩ, ΠΙΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - ΑΙΟ

3 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΑΥΓΕΡΙΝΗ, ΛΑΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - ΝΟΛ

 

 

1Χ(Σκιφ)  Κορασίδων

1 ΠΑΠΑΤΕΡΠΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ - ΝΟΘ

2 ΚΟΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΝΗ - ΝΟΜ

3 ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ - ΟΕ

 

 

2X(Διπλό Σκιφ)  Ανδρών- Γυναικών open

1 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΑΛΕΞΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΟΕ/ΑΙΟ

2 ΤΣΩΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ, ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΟΕ2

3 ΒΛΑΧΑΔΑΜΗ ΤΑΤΙΑΝΑ, ΒΟΣΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΕ1

 

 

1Χ(Σκιφ)  Νεανίδων

1 ΠΑΠΑΤΕΡΠΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΝΟΘ1

2 ΣΙΦΝΑΚΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ - ΟΕ

3 ΑΣΒΕΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΘ2

 

 

2X(Διπλό Σκιφ) Ασκουμένων άνω των 18 ετών

1 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΙΟ/ΟΦΘ

2 ΜΑΝΑΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ, ΚΕΛΕΜΑΤΗ ΜΑΤΙΛΝΤΑ ΟΕ2

3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΕ1

 

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ
Τελευταίες ειδήσεις
7 Δεκεμβριου 2019
7 Δεκεμβριου 2019
7 Δεκεμβριου 2019
7 Δεκεμβριου 2019
> <
  • ΕΙΔΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε. ΑΡΩΝΗΣ
    Holter πίεσης και ρυθμού
    Δοκιμασία κοπώσεως Φορητός υπέρηχος
    Μυτιλήνη Βουρνάζων 2 τηλ.2251302311
    Γέρα:Παπάδος τηλ.22510-83600
    aroniskos@gmail.com

    ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΩΡΛ

    Στούμπος Χ. Γιώργος
    Χειρουργός ΩΡΛ Ενηλίκων & Παίδων
    Συνεργάτης Νοσοκομείων Metropolitan-Βιοκλινικη-
    Ιατρικό Διαβαλκανικό
    Καβέτσου 3 - 1ος όροφος
    τηλ. 22510 27757& 6940888555
  • Φυσικοθεραπεύτρια Manual Therapist

    Σταυρουλάκη-Γαλάτη Ιφιγένεια
    Πτυχιούχος Φυσικοθεραπείας ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης-PAMP
    Σύμβαση με ΕΟΠΥΥ
    Ασκληπιού 39 Χρυσομαλλούσα Μυτιλήνη
    τηλ. 22510-54898- 6977957180

    ΙΑΤΡΟΣ ΚΥΤΤΑΡΟΛΟΓΟΣ

    ΑΓΓΕΛΙΚΗ Χ. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ *PapTest*Κυτταρολογική εξέτασηούρων,πτυέλων,υγρών*FNA επιφανειακών οργάνων &θέσεων*Επανεκτιμήσεις πλακιδίων
    Καβέτσου 29- τηλ.22510 24860 κιν.6932512560
  • ΙΩΑΝΝΗΣ Α. ΜΑΛΛΙΑΣ

    ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ
    Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών
    Καλλιπόλεως 3,Νέα Σμύρνη, τηλ:210-9320215
    Καβέτσου 10, Μυτιλήνη, τηλ: 2251038065

    ΕΙΔΙΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΟΣ

    ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.ΜΙΧΑΛΗΣ
    Πτυχιούχος Παν. Αθηνών
    Καβέτσου 32-Μυτιλήνη
    τηλ. 22510 43377
    Καρατζά 10-Μύρινα Λήμνου
    22540 26652- κιν.6974117849
  • ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

    Νικόλαος Α. Δαρλής
    ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΗ-ΤΡΑΥΜΑΤΙΟΛΟΓΙΑ & ΕΙΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΩΜΟΥ ΑΓΚΩΝΑ ΑΚΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ
    2ας Μαίου 30- 17121 Ν. Σμύρνη
    τηλ.210 9315300 &6936118880
    www.orthoinfo.gr

    ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ Ι. ΠΑΠΙΟΜΥΤΗΣ
    ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
    ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ
    ΚΑΒΕΤΣΟΥ 32
    ΤΗΛ:22510-55711
    ΚΙΝ:6942405440
  • ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ - ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ

    ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ Η. ΚΟΥΝΙΑΡΕΛΛΗ
    ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ
    Εξειδίκευση στις διατροφικές διαταραχές
    Κουντουριώτου 17 & Αλκαίου 1(π Μ Βρετάνια)
    τηλ.2251028512 6936447893

    ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΑΦΡΟΔΙΣΙΟΛΟΓΟΣ

    ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ Ι. ΓΙΩΡΓΟΣ
    Δρ Ιατρικής Σχολής Παν.Πατρών
    ΕΡΕΣΟΥ 2,1ος όροφος
    ΤΗΛ:22510-37390
    κιν:6974956279
  • ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ - ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟΣ

    ΑΣΗΜΑΚΗΣ Ε. ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΛΗΣ
    θυρεοειδής Σακχαρώδης Διαβήτης 1,2&Κυήσεως
    Οστεοπόρωση Διαταραχές Έμμηνου Ρύσεως
    ΚΑΒΕΤΣΟΥ 32 ΜΥΤΙΛΗΝΗ & ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
    22510-43366 6972332594

    Book and Art

    ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ
    Βάλια Μπαρμπατιώτη
    Κομνηνάκη 5 Μυτιλήνη
    τηλ:22510-37961
    www.facebook.com/Book.and.Art.Mytilini
  • ΠΤΗΝΟ-ΦΑΡΜΑ ΓΕΡΑΣ

    Γαζής Χαράλαμπος
    Γεωπόνος ΤΕ
    Κότες-κοκόρια-χήνες-γαλοπούλες-πάπιες-αυγά ελευθέρας βοσκής
    τηλ.: 6946167995

    Αυγοπωλείο Χατζέλη

    Αυγά και τοπικά παραδοσιακά προϊόντα
    Κατάστημα στο πάρκινγκ Μυτιλήνη
    Οδυσσέα Ελύτη 20
    τηλ.2251306790
  • Κάβα Κουτσουραδή

    Κάβα ποτών στη Μυτιλήνη. Είμαστε κοντά σας από το 1986
    Ικαρίας 6, Μυτιλήνη, 81100
    Τηλ. 2251022213

    Μεζεδοπωλείο- Ουζερί

    "Απάγκιο"
    Εξαιρετικά σπιτικά φαγητά- Λεσβιακά τοπικά προϊόντα
    οικονομικές τιμές-Ζωντανή μουσική κάθε Σάββατο
    τηλ. 22510 20797
  • Elysion Hotel

    Elysion Hotel – Ξενοδοχείο γάμου
    Διεύθυνση: Νεάπολη Μυτιλήνης
    Τηλέφωνο: 2251 061531-2
    Fax:22510 61294
    Website: www.elysion.gr

    ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

    ΠΤΥΧ.ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε.
    ΜΕΛΕΤΗ ΕΠΙΒΛΕΨΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ
    ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
    ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ21&ΟΔ.ΕΛΥΤΗ 1ος ΟΡΟΦΟΣ
    ΤΗΛ:2251022255/6945353105
    email:nprot@yahoo.gr
  • auto GARAGE

    ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ
    ΠΑΓΑΝΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
    ΤΗΛ:22510-48144 6972107700

    Europcar

    AUTO MOTO LESVOS A.E Πάνος Σπανέλης. Κεντρικό:Κουντουριώτη 49Γ Μυτιλήνη τηλ:2251043313 fax42853 κιν.6976809252 Αεροδρόμιο:2251061665
    www.europcar-lesvos.com
    info@europcar-lesvos.com
  • Αρχιτέκτων - Μηχανικός

    Γ. Λίνος & Άννα Λίνου
    Έκδοση οικοδομικών αδειών,τακτοποιήση αυθαιρέτων, ΠΕΑ,Κτηματολόγιο,επισκευές,ανακαινίσεις,πωλήσεις νεόδμητων
    Γυμ. Δαυίδ 21 Μυτιλήνη
    τηλ. 6946140998-6957593484
ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΚΑΙΡΟΣ
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ

Βρείτε άμεσα αυτό που ζητάτε